Kim jesteśmy?

Od 2015 roku realizujemy w Łodzi naszą wizję szkoły plastycznej, gdzie kursanci mogą efektywnie rozwijać swoje hobby, gdzie przygotujemy Was do egzaminów na ASP, architekturę i inne kierunki artystyczne. Wprowadziliśmy nową jakość w kształceniu plastycznym, jakośc podpartą doskonałą lokalizacją, dbaniem o każdy szczegół procesu edukacji: od doboru materiałów przez nowoczesne techniki kształcenia, aż po odpowiednie wyposażenie zapewniające m.in. ergonomię i wygodę podczas pracy.

Nasza pracownia

Oferujemy niepowtarzalny komfort nauki, świetne zaplecze socjalne i zaangażowanych w pracę nauczycieli, potrafiących przekazać swoją wiedzę, dających dobre słowo i pomoc, ale też potrzebną konstruktywną krytykę.

Nasza pracownia znajduje się w loftach w dawnej fabryce Karola Scheiblera przy ul. Tymienieckiego w Łodzi. Ta piękna poindustrialna przestrzeń doskonale nadaje się na pracownię plastyczną, a sąsiedztwo Księżego Młyna czy pałacu Herbsta tworzy niepowtarzalny kwartał przemysłowej Łodzi w którym to często organizujemy plenery.

POZNAJMY SIĘ

Ania

Trudne nie znaczy niemożliwe.... z miłości do artystycznego świata rozpoczął się pierwszy większy projekt biznesowy Ani – szkoła rysunku Kreska. Przygodę z malarstwem i rysunkiem rozpoczęła w Liceum Plastycznym im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie oraz równolegle doskonaliła warsztat artystyczny w prywatnej szkole w Krakowie pod okiem wybitnych profesorów. Aktualnie jest absolwentką Politechniki Rzeszowskiej oraz Politechniki Łódzkiej z ukończonym tytułem magistra. Ania nie boi się wyzwań, ma doświadczenie min. w pracy przy projektach architektonicznych bardzo często skomplikowanych i nietypowych. Odkąd ukończyła Szkolenie Szybowcowe w 2012 roku stara się każdą swoją wolną chwilę spędzać w powietrzu.

Natasza

Początki artystycznej edukacji Nataszy rozpoczęły się w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu. Kolejnym krok w zdobywaniu doświadczenia to ukończenie wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oparte o bogate praktyki oraz staż m. in. w Teatrze Wielkim w Łodzi. Wyjątkowa kolekcja dyplomowa Nataszy została doceniona prestiżową nagrodą Grand Prix Jury oraz Mediów konkursu ZŁOTA NITKA. Liczne sukcesy artystki zostały docenione w wielu konkursach i wystawach w kraju i Europie m.in. BALTIC FASHION AWARD (Niemcy), FASHIONCLASH (Holandia), FETISHIZM IN FASHION (Holandia). Pracownia Sitodruku BLOT – to realizacja pasji Nataszy której jest współzałożycielką gdzie prężnie realizuje projekty. 2015 rok to początek pracy z dziećmi i młodzieżą w ramach współpracy z Fundacją Działania. Aktualnie Natasza jest absolwentką Doktoranckich Studiów Środowiskowych Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Gosia

Studentka piątego roku malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych im.Władysława Strzemińskiego w Łodzi. 10- letnie odkrywanie różnych sfer sztuki zaowocowało dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną. Praktyki odbywała między innymi w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku czy Muzeum Plakatu w Wilanowie. Doceniana w wielu konkursach. Obecnie spełnia się pracując kreatywnie.

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE!

Kreska Design sp. zo.o.